Fintabs CD

Odżywka dla dzieci i sportowców.  Fintabs CD  jest wartościowym źródłem wapnia i magnezu.  Wapń  bierze udział w mineralizacji kości, wiązadeł stawowych oraz zębów. Wpływa na funkcjonowanie mięśni i  przyswajanie żelaza . Preparat zawiera też witaminy C i D, które wspomagają wchłanianie wapnia i magnezu. Dostarczanie wapnia do organizmu jest niezwykle ważne zwłaszcza w okresie wzrostu i sportowców.

Więcej informacji

30 inne produkty z tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Fintabs CD


Składniki odżywcze dla dzieci i sportowców

 

Suplement diety Fintabs CD  jest w pierwszej kolejności wartościowym źródłem wapnia (odżywką dla naszych kości) oraz magnezu. Wapń bierze udział w mineralizacji kości, wiązadeł stawowych oraz zębów. Od niego zależy funkcjonowanie mięśni oraz przyswajanie żelaza przez organizm. Oprócz wapnia i magnezu zawiera witaminy C i D, które wspomagają ich wchłanianie. Między wapniem i magnezem jest utrzymana idealna proporcja (10:6).


Dostarczanie wapnia do organizmu jest niezwykle ważne zwłaszcza dla dzieci w okresie wzrostu, dla sportowców czy innych obciążonych osób, dlatego osobom tym zaleca się sięganie po Fintabs CD każdego dnia.


Opakowanie zawiera: 300 tabletek

Sposób użycia: 4 tabletki dziennie rano i w południe po posiłku

Jedna tabletka zawiera: 100 mg wapnia, 60 mg magnezu, 49 mg krzemu, 49 mg proszku z aceroli (tj. 15 mg witaminy C), 1,25 μg witaminy D3.


Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.